Květen 2018

Všechno, úplně všechno.

18. května 2018 v 13:33
Přemýšlel si někdy nad tím, že bys udělal něco fakt bláznivýho? Něco co ses vždycky bál udělat? Třeba jít a z výšky skočit do vody, vyběhnout ven a začít křičet z plných plic jako kdyby si už nikdy neměl promluvit.


Já mám teď chuť si do batohu zabalit pár věcí a jet pryč, jet někam hodně daleko, koupit si jízdenku možná i letenku, nechat tady úplně všechno a dělat jednou to co chci já. Nepřemýšlet nad tím, kolik to bude stát peněz, kolik lidí tím zklamu, jak moc komplikovaný to bude.

Jenže pak si vlastně uvědomím, že to nejde, že tady nemůžu všechno nechat, všechno a všechny. Nebylo by fajn mít někoho, kdo by byl stejný blázen jako ty? Někdo komu bys napsal zprávu "sem před tvýma dvěřma, pojď ven" on by vylezl, ty bys mu řekl svůj plán a on by prostě řekl "jasně, proč ne, počkej 10 minut". Sedli by jste do auta a jeli někam pryč, někam daleko.
Nevím, třeba časem někoho takového najdu, někoho kdo bude stejný jako já, kdo nad věcma nebude tolik přemýšlet. Teď půjdu, vyběhnu ven a poběžím, jako kdybych už nikdy nemohla běžet, budu jenom já, moje myšlenky, touhy a přání. Přání, že najdu někoho jako je Olly Bright nebo Theodor Finch.


Zdánlivě dokonalý kluci, kteří tajně existují v mých tajných představách, tak jako kdyby byli skuteční.