This is goodbye? (American Satan)

31. ledna 2018 v 19:09
Možná tě název článku trochu zmátl, neboj tohle není žádný lučení nebo tak něco. Ale ve smyslu loučení to svým způsobem bude, no nic .. Pojďme na to.

Začneme úplně od začátku, tím pádem to bude chvilku o mě. Dneska jsem viděla film jménem "American Satan" mimo to, že jsou tam moji oblíbení lidi z kapel (Ben Bruce,Andy Biersack .. ) tak je to v podstatě o tom, jak kluci co milují hudbu dají dohromady kapelu a odeberou se do L.A. Takhle to zní jako sen většiny z nás, mít kapelu, jezdit po světě a dělat prostě to, co tě baví. I já bych chtěla být v kapele, ale jsem asi moc neschopná na to, konečně se naučit na kytaru (haha), ale vraťme se zase zpátky k pointě článku. V L.A samozřejmě začíná hodně kapel, každodenní spaní v dodávce, nezdravý jídlo, hodně alkoholu, cigaret a taky drog. Andy Biersack aka Johnny - hlavní postava uzavře svým způsobem smlouvu s ďáblem. "Někoho zabiješ a na oplátku budeš ty i tvoje kapela slavní" no nezní to jednoduše? Samozřejmě, že ano. Johnny je mladý a chce si jít za svým snem jako většina lidí. Ale abychom se posunuli k té pravé pointě, zabije ho, podvede svou přítelkyni a v neposlední řadě začne fetovat. "22 letý zpěvák nalezen mrtvý" ano, takhle zní titulky časopisů. Náš mladý, krásný Johnny se přefetoval. Ale nebojte, takhle jednoduše to skončit nemůže, to by bylo až moc snadné. Chlapec dostane další šanci, aby ji využil lépe. A využije? Těžko říct, podívejte se na film sami.

A co tím chci říct? Chci tím říct, ať jdeš za svým snem a i když budeš sebevíc slavný, tak nefetuj, ve finále asi přijdeš na to, že je to kurva zbytečný. Dokážu si představit lepší způsob smrti než je přefetování. A jako druhá věc co chci říct je, že by jsme se všichni měli podívat na Americkýho Satana .. Slavný lidi to přece jenom nemají snadný, ale to všichni víme. Jenže tenhle film tomu dává docela jinej rozměr. Takže pokud chceš vidět Bena Bruice v slzách, Andyho Biersacka fetovat a vidět celkem dost sexu a násilí, tak koukni právě na tenhle film.

Takže peace, měj se a užívej svojí hru.
Výsledek obrázku pro american satan gif
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama