Leden 2018

This is goodbye? (American Satan)

31. ledna 2018 v 19:09
Možná tě název článku trochu zmátl, neboj tohle není žádný lučení nebo tak něco. Ale ve smyslu loučení to svým způsobem bude, no nic .. Pojďme na to.

Začneme úplně od začátku, tím pádem to bude chvilku o mě. Dneska jsem viděla film jménem "American Satan" mimo to, že jsou tam moji oblíbení lidi z kapel (Ben Bruce,Andy Biersack .. ) tak je to v podstatě o tom, jak kluci co milují hudbu dají dohromady kapelu a odeberou se do L.A. Takhle to zní jako sen většiny z nás, mít kapelu, jezdit po světě a dělat prostě to, co tě baví. I já bych chtěla být v kapele, ale jsem asi moc neschopná na to, konečně se naučit na kytaru (haha), ale vraťme se zase zpátky k pointě článku. V L.A samozřejmě začíná hodně kapel, každodenní spaní v dodávce, nezdravý jídlo, hodně alkoholu, cigaret a taky drog. Andy Biersack aka Johnny - hlavní postava uzavře svým způsobem smlouvu s ďáblem. "Někoho zabiješ a na oplátku budeš ty i tvoje kapela slavní" no nezní to jednoduše? Samozřejmě, že ano. Johnny je mladý a chce si jít za svým snem jako většina lidí. Ale abychom se posunuli k té pravé pointě, zabije ho, podvede svou přítelkyni a v neposlední řadě začne fetovat. "22 letý zpěvák nalezen mrtvý" ano, takhle zní titulky časopisů. Náš mladý, krásný Johnny se přefetoval. Ale nebojte, takhle jednoduše to skončit nemůže, to by bylo až moc snadné. Chlapec dostane další šanci, aby ji využil lépe. A využije? Těžko říct, podívejte se na film sami.

A co tím chci říct? Chci tím říct, ať jdeš za svým snem a i když budeš sebevíc slavný, tak nefetuj, ve finále asi přijdeš na to, že je to kurva zbytečný. Dokážu si představit lepší způsob smrti než je přefetování. A jako druhá věc co chci říct je, že by jsme se všichni měli podívat na Americkýho Satana .. Slavný lidi to přece jenom nemají snadný, ale to všichni víme. Jenže tenhle film tomu dává docela jinej rozměr. Takže pokud chceš vidět Bena Bruice v slzách, Andyho Biersacka fetovat a vidět celkem dost sexu a násilí, tak koukni právě na tenhle film.

Takže peace, měj se a užívej svojí hru.
Výsledek obrázku pro american satan gif

Osud?

30. ledna 2018 v 20:51
Po dlouhý době sem se opět dokopala k tomu, abych napsala nějáký rádoby shit. Tak se do toho pusťme.
A o čem to bude tentokrát? O osudu, o karmě a tak celkově jak si myslím, že jednou skončíme. Bláboly okolo boha ode mě rozhodně nečekejte. Pro mě je bůh možná tak Kellin Quinn, Craig Mabbitt a nebo Patty Walters a ani jeden z nich, mi nepomůže se dostat "do nebe" nebo "do pekla".
Co je vlastně osud? Koukneme na chytrý google:

Osud je jak filozofický, tak i náboženský koncept, který vyjadřuje myšlenku, že události v životě člověka, světa a kosmu jsou předem určeny.
Nevím jak vy,ale já si osobně tedy myslím, že to co se má stát je jen naše věc, vždycky si za to můžeme my sami a ne osud. Okay, možná tomu osud trochu napomůže, ale když děláš třeba to co nemáš a něco se ti stane, tak to není osud, ale tvoje demence. Můžeš říkat, že uvidíš co ti osud přinese, ale svým způsobem pro to musíš něco udělat. Když budeš sedět doma na gauči a čekat, tak možná chcípneš hlady a pak možná můžeš tvrdit, že to tak osud chtěl.

A teď se podíváme na karmu. Karma je něco, v co věřím já - co dáš to dostaneš zpátky, v horším porvedení. Ale opět se koukneme na google:


Karma v buddhismu označuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného.
Jednoduše si uvedeme nějáký příklad, když kamaráda skopneš ze schodů, tak v nejbližší době můžeš čekat, že tě srazí například autobus. Hold něco za něco. Ale nezapomínej, tvůj kámoš to třeba přežije, u tebe to možná tak jistý nebude, autobus a schody jsou značný rozdíl. Tím samozřejmě nechci nikoho navádět, aby strkal své kamarády ze schodů, okay? Možná je to blbej příklad, ale já to tak vnímám. Když ty budeš svině, lidi budou svině na tebe a naopat, je to jednoduchý.

A co tím vlastně chci říct? Pokud chceš aby ses někam dostal a měl to co chceš tak neseď jen doma a nečekej na zázrak (v tomhle případě osud) a buď aspoň trochu milý na svoje kamarády i ostatní, karma si tě totiž najde vždycky a všude. A to je asi vše, nezapomínej na to!

Takže peace, měj se a užívej si svojí hru.