Ahoj?

24. července 2017 v 20:25
První články bývají většinou uvítací nebo nevím jak to nazvat. No,já žádný uvítací článěk dělat nebudu a rovnou sem dám článěk,ktrý jsem napsala už někdy v pátek. Snad bude dávat aspoň trochu smysl.
Během těch mých rádoby pauz od psaní se vždycky stane hodně zajímavých věcí. Teď se stala taky nějáká věc - a řekla bych,že hodně zajímavá.

Když projíždím všechny články co jsem kdy napsala,mám chuť se jít zabít. Opravdu. Některý kousky jsou fakt depresivní a když si vzpomnu na období ve kterým jsem to psala,tak je to ještě horší. V rámci "mého nového já" pokud se to teda tak dá nazvat,jsem se rozhodla, že budu tyhle svoje "nálady" filtrovat jinak. Místo psaní depresivních článků třeba půjdu a budu kresilt a, že kreslit neumím. Budu poslouchat písničky,zpívat si (asi stejný případ jako kreslení) a nebo prostě jen budu ležet, koukat do stropu a usmívat se,protože úsměv pomáhá. Mě teď opravdu moc pomáhají kapely a k mému údivu,jsou to kapely z česka. Teoreticky řečeno, neposlouchám nic jiného. Nejradši bych sjela všechny jejch koncerty co mají naplánovaný. No a smysl tohohle článku? Chci Vám jen říct/napsat jak důležitý je,mít radost z maličkostí. Že český kapely nejsou zlý,že sem nikdy nevěřila,že se ze mě stane tak velký fanoušek českých kapel. A v poslední řadě,je třeba si užívat každou minutu v životě. Je jedno,jestli budeš ležet na zahradě u bazénu a nebo budeš na prázdninách v Anglii,je důležitý,jestli si ten okamžik užíváš. Nikdy se neboj udělat to co chceš,protože život máme jenom jeden a tobě může být úplně jedno,co si o tobě myslí ostatní. I já jsem včera překonala svůj strach a užila si každou vteřinu,protože jsem překonala sama sebe. Udělala jsem něco co bych jindy neudělala,ale v tu chvilku mi to bylo jedno,protože jsem si šla za svým a ostatní mi byli ukradený!

Je to sice těžký,když si představíš co o tobě pak za zády říkají,ale co? Aspoň se můžeš cítit populární a, že to jsem vždycky chtěla. Víceméně se snažím kašlat na ostatní a dělat to co chci já,protože jak stojí v jedný písničce "We can be anything in life we want to be." tak buďme co chceme být a hlavně KÝM chceme být!
A navíc,život je přece jenom hra,tak jí hrajme co nejlíp. Ať máme v hrobě na co vzpomítat!
Takže peace,měj se a užívej si svojí hru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 To je jedno To je jedno | E-mail | 26. července 2017 v 2:07 | Reagovat

Ten tvůj optimismus je silně nakažlivý. Ale asi těžko si budu užívat každou vteřinu zavřená na psychiatrii. Ne všechno je tak úžasné. Ale určitě souhlasím s částí kde píšeš abychom si nevšimli názorů ostatních a nežili jak je nám diktováno.

2 je-to-jenom-hra je-to-jenom-hra | 26. července 2017 v 6:51 | Reagovat

[1]: Většinou tak optimistická nejsem. Šlo mi jen o to abych ukázala,že i když je ti fakt na nic,můžeš s tím něco udělat. I kdyby to mělo být úplné minimum což je například ten úsměv. Na druhou stranu chápu,že to prostě v některých případech nejde. Jinak ti děkuju za komentář,vážím so ho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama